email od Au pair care

4. května 2014 v 23:15 | Soňa |  Registrace

Přišel mi email od Au pair Care.


23. dubna 2014
AuPairCare Application submitted.Thank you for submitting your application to AuPairCare! Your application has now been forwarded to our representative in your area - Student Agency - Czech Republic - for review and follow-up. You should be hearing from them soon.
You can track the status of your application by logging in to Au Pair Room. Once you have been interviewed and accepted into the program you will begin to see information on families who are interested in interviewing you. We wish you the best of luck in the application process and in finding the perfect host family.

Prošla jsem si emaily a zjistila jsem, že SA od 18. dubna má akci na slevu 1 000 Kč na registraci, jenže já jsem se registrovala 11. dubna. To potěší, že se mě to takhle vyhlo. Ale mám zdarma zájezd do New York City v rámci školení v New Jersey.


Dodávám do online přihlášky dopis, měla jsem ho málo obsáhlí a už vkládám i video.


Psala mi paní z Brna od SA a upozornila mě, že mi do 24 hodin příjde psychologický test, který jde otevřít jen jednou, nejde se vracet a má se odeslat do 24 hodin zpět. Tak abych si to pohlídala.

Please Complete your AuPairCare Application.
To přišel ten DISC test.
Test přišel v 17 hodin tak jsem ho celkem s námahou dala dohromady, hodně slov jsem neznala. Ale označila jsem co mi přišlo ke mně nejblíž a nejdál. Měl zabrat 20 minut a já to dělala 30. Obsahoval 28 otázek po a)-d) označit co na mě sedí nejvíc a co nejméně.


Paní z ČB od SA píše o potvrzení skype adresy.

Za pár minut mi přišel další email: DISCovery Results.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama