Karolína

5. května 2014 v 8:29 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Karolína

Včera jsem přes den zkoumala odkazy od Pamely, když mi na Facebooku ve skupině CZECH and SLOVAK (future) Au Pairs in America ! psala Karolína, jak to dopadlo, ten skype. Psala jsem do

skupiny hned ve středu své překvapení, mě píšou už rodiny?? A hned dvě?? :-o tak se několik holek zajímalo odkud jsou, jaké mají děti.
A Karolína mi v neděli psala, jak to dopadlo J . Tak jsem se rozepsala a hned mi (já to zkrátím na Káju, snad se neurazíš J ) Kája psala na co bych se měla zeptat já rodiny. Oproti ostatním mi to poradila hned v angličtině. Kája mluví i píše plynule na rozdíl ode mně. Kája je z Karlových Varů je o dva roky mladší, ale otázky měla správné, co prostě bych měla vědět. Dokonce mi je poradila zdvořilou formou položit. Já než bych to vymyslela tak nevim nevim. Ještě mnohokrát díky Kájo.

Abych odjela jako au pair do Ameriky napadlo bráchu. Byl za mnou v baru v listopadu a začal o tom mluvit. S dětma si troufám říct, že to umím a nemám problém snad v ničem, nebo mě teď nenapadá. Ale kvůli svojí angličtině jsem si na to netroufala a neuvažovala nad tím. Takže v listopadu jsem dala nezávaznou přihlášku v SA. Paní mě nechala chvilku mluvit anglicky a pak řekla, že bych na angličtině měla pracovat. Ano chodila jsem na doučování, poslouchala magickou angličtinu, pouštěla si CNN. Na filmy v AJ nemám zatím tolik trpělivosti to sledovat a vydržet to celé a u knížek to už vůbec ne. Nestíhám, mám do toho školu, brigádu, sem tam
nějáké dítě na hlídání, čtvrtky trénink krav magy a další věci.

Po skypu s Pamelou jsem si skypovala s Kájou a dávali jsme dohromady ty Pamely otázky a já jí to hned poslala zpět. Odpověď přišla v noci v 1 ráno. Pamela se bojí té jazykové bariery, že by mě ráda poslala nakoupit a já bych jí nerozuměla, nebo když se něco stane dětem abych zavolala a řekla co se stalo a další věci. Navrhuje mi další skype v sobotu musím ho posunout na dřívější hodinu jdu na brigádu. A taky se připravit na to, a stále se učit do školy ať mám klid co nejdřív od školy. Už se na to těším, až budu mít po škole.


Přeju Vám všem hezký den. S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama