Magda

26. května 2014 v 23:25 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Magda polská rodina

Ve čtvrtek mi psala další rodina, ale byli to poláci. Měli 3 děti to by tak nevadilo. Odmítla jsem je, abych to neměla lehké. Do USA chci odletět a naučit se anglicky a u polské rodiny bych si to

usnadňovala češtinou je dost podobná polštině a vím, že bychom si rozuměli. S polákama sem se domluvila v Německu na týdením pobytu se školou a nebyl to velký problém.
Paní mi odepsala, že tomu rozumí a není to žádný problém. Od té doby se neozvala žádná rodina a ani Pamela na kterou čekám už dva týdny.
Jinak si mě prohlíží i jedna rodinka od au pair, se kterou si povídám od doby, kdy jsem začala přemýšlet o programu. Uvidíme jak to vše dopadne.

Teď mě čeká ve čtvrtek poslední zkouška ve škole a 19.6. absolutorium - taková druhá maturita abych měla DiS. Když se mě někdo ptá kdy jdeš? A já odpovídám datum, dozvim se, že mám ještě dost času. Stále se spolužáků ptám jak jsou na tom, jestli už se učí, většina spíše ne.Nebo to aspoň odpovídají. Já mám strach, ale pořád to není žádné slavné tempo, který bych věnovala většinu času učení. Chtěla bych, ale nejde mi, se donutit u toho sedět a učit se. Pokud si k tomu sednu vydržím to krátkou dobu. :-( Nejvíce mě děsí angličtina, jelikož neumím mluvit z patra co bych si přála a trochu i psychologie. Našla sem něco výstižného co bych řekla ke své angličtině:

"Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit."
Potřebujete další vysvětlení proč jdu do pragramu au pair? Já mám děti velmi ráda, především miminka, baví mě práce s nimi a péče o ně mi nedělá žádný problém. Jsou to věci které se dají skloubit a pak z toho vznikne práce, radost, nauka a výdělek nakonec i prožitek. Poznám nové věci, zemi, kulturu, jídlo - na to se těším velmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama