Phaedra

20. května 2014 v 8:45 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Phaedra "Phay"

S manželem Scottem bydlí na Long Island a mají dvě holky 2,5 let Kyra a 7měsíců Aleyna. Paní je policejní důstojník a zároveň pilot vrtulníku a pán je mechanik vrtulníku. Mají své děti velmi rádi,

ale pracovní náplň jim nedovolí trávit s dětmi tolik času jak by si přáli. Chtějí au pair, která je bude mít ráda jako vlastní. V domě mají dvě kočky. Tato rodina si mě přidala v sobotu, email poslali až v neděli. Nabídla jsem jim čas volání, ale neodpověděli, tak mi paní psala v úterý ráno v noci, že se omlouvá, že má moc práce, děkuje za mojí rychlou odpověď a těší se až si zavoláme.

Elizabeth

V neděli mi také přibila rodinka z Roswell, GA -20 mil od Atlanty. Mají skoro 7 letou dceru a v říjnu se mají narodit dvojčata. Maddie se velmi těší na au pair je to vysmátá slečna co ráda maluje, tancuje a hraje si venku. Dokončuje školku a v srpnu půjde do školy. Mají obrovský dům a za ním bazén. Pán je masážní terapeut a paní business development managament.

No začíná to být zajímavé a nevím, která rodina je zajímavější. Ale ty dvojčátka by mohla být výzva. Jako já osobně bych nechtěla mít dvojčata - bylo by to hned všechno naráz a to mi příjde, že si to člověk ani nevychutná jak dítě roste atd. Já bych chtěla své děti hezky postupně S vyplazeným jazykem, ale takhle na rok možná dva by to nemuselo být tak zlé. Maddie by mě mohla pomáhat a občas bych si prohodila hraní s miminky za starší slečnu a mohlo by to být dobré.

23:00 A tady je dobré ukázat, že se nemá cenu připravovat na skype když to rodina nepotvrdí. Elizabeth mi poslala email, že chce au pair která mluví plynule anglicky, takže by to nefungovalo a přeje mi hodně štěstí.
Tak skóre 2:1 (2 rodiny odmítly mě, jednu jsem odmítla já). Ale co je skupina au pair na FB tam psali holky, že měli i 33 rodin než si vybraly. jéé tolik bych jich nechtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama