Skype s Pamelou

5. května 2014 v 0:10 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

První skype s Pamelou.Mrkající

Byli jsme domluvené na 20.15 mého času, bohužel zapomněla na čas a nepřišla. Já musela na brigádu do baru, tak jsem jí nechala email, že příjdu v 1 ráno. Přišla jsem a Pamela mi zavolala, povídali jsme si 15 minut, spíše mluvila paní než já. Byla velmi energetická a povídala rychle, ale

to důležité jsem jí rozuměla. J Ptala jsem se jestli je dítě alergické nebo ne, pak jestli na kroužky jezdí každý den, dále jestli bydlí v domě? A prej ještě neměli aupair.
Paní se pak semnou rozloučila a povídala, že se jí líbím, že jsem velmi kvalifikovaná , hned ze začátku se zeptala co studuju. Tak jsem jí řekla že jsem skoro u konce se školou, že končím za dva měsíce. Snad mě pochopila správně.
Mám z paní dobrý pocit J
Pak jsem jí psala email, že si nejsem jistá, jestli jsem to řekla správně, že budu končit školu koncem června. Pak že bych ještě ráda pomohla babičce na poli a plánuju odjezd na září. Pak jsem se vyjádřila ke své angličtině, že převážně rozumím, ale neumím mluvit plynule, pracuju na svém zlepšení. A ráda bych se stala au pair, která by byla jako člen rodiny.
Pamela mi odepsala dlouhý email, že jsem na skypu na ní udělala dobrý dojem, líbí se jí, obor který studuju - sociální práce a jejímu manželovi, že jsem vyučená cukrářka - prej je to sweet. (sladké). Pak psala o mojí angličtině prý je great. Poslala mi dva odkazy o jejich městě a přírodě tam.

Pak se mě zaptala na další skype na neděli 4. května v 17 hodin. Bude u toho její manžel a dcera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama