V pořadí třetí rodina

6. května 2014 v 6:00 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Třetí rodina z Apex, North Carolina

5.května
Další rodina v pořadí třetí. Otevřela jsem jejich profil v APC a tam nemají nic jen jméno, Apex, North Carolina, stáří syna 4 měsíce a zaměstnání nic víc.

Tak to já jsem jim poskytla více info vědí o mě první poslední protože to je povinné vyplňovat a oni to nemají? To se mi nelíbí. Paní se jmenuje Ulku. Divné jméno.

Napsala jsem paní (sama bez pomoci Káji) jestli by mi dala více informací o své rodině, protože nemá vyplněné informace na APC. Taky jsem jí poprosila o fotku. Poslala mi fotku a informace obratem. Takže je to turkyně a pracuje na univerzitě učí managament, teď je na mateřské. Pán je zaměstnán ve stavebnictví. Popsala mi, že pán je přes týden mimo domov. Chtěla by pro syna au pair, která dobře řídí a nemá žádný záznam. A taky aby uměla dobře plavat. Teď mě napadá v USA lidi běžně neplavou?? Mají uklízečku, která tam chodí jednou za 2 týdny. Rádi by au pair, která bude spolehlivá , zodpovědná, nezávislá , milující , starostlivá , jemná a zábavná. Pokud bude umět vařit je to jen výhodou. Koukla jsem na mapu a je tam označená nějáká silnice uprostřed lesa. Nebudu se tam bát sama s dítětem? To bude někde na samotě u lesa a já nebudu mít v okolí nikoho? Vidim, že bych s tím klukem byla doma sama skoro pořád. No nechtěla bych být u toho až se začne ptát kde je máma a táta.


Napsala jsem paní, že mám problémy plynule mluvit anglicky a na to mi napsala, že si velmi rychle zvyknu, protože v lokalitě budu mít problém najít někoho kdo mluví česky. To je fajn, že jí to nevadí ve srovnání s Pamelou. Ale ještě je čas se toho dost naučit, takže doufám, že budou nějáké pokroky.

Ale pořád bych se radši přidala k Pamele líbí se mi její rodina, její dcera je krásná a roztomilá, a ta lokalita je úžasná.

Přeju všem pěkný den, letim na vlak a napsat ve škole test ze speciální pedagogiky. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama