Shrnutí

16. června 2014 v 13:41 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Shrnutí

Ahoj, jsem tu zpět. Co se událo? 29.května jsem měla zkoušku z pedagogiky, zvládla jsem to za jedna, padla mi dobrá otázka. 30. Května jsem měla kontrolu u zubaře, chtěla jsem nějakou větší prohlídku, kvůli USA, ale prý není nutná a vše je OK. No aspoň rentgen mohl proběhnout, nebyla jsem na něj pěkně dlouho.


Poté jsem odjela k babičce na Moravu učit se na absolutorium, které je 19.června. Do té doby jsem měla vzkaz na svém profilu v APC pro rodiny, že jsem mimo internet, ať mi nechají zprávu, že se jim pak ozvu. Během doby co jsem nebyla na internetu si můj status ověřila americká agentura přes SA. SA mi volali, aby se přesvědčili, také mi navrhly mě sundat z nabídky, dokud nebudu ready, to jsem odmítla, kvůli Pamele, chtěla jsem pro ní být stále viditelná.
Pamela mi psala ještě než jsem odjela na Moravu, že odkládá výběr au pair, kvůli přestavbě domu a blížícímu se porodu - v té době psala během dvou týdnů. Pokud budu později ještě online, ozve se mi, až se rozhodnou pokračovat ve výběru au pair. Popřála mi hodně štěstí u graduate.
28.5 nový zájemce James, Falls Church, Virginia jen si mě prohlídl, nemám od něj email.
29.5 nová family Sarah, Fairfax, Virginia, psaly jsme si, že odjíždím a ozvu se,až přijedu. Má dceru, která se narodila 1.května.
2.6 John Mill Valley, California, - nemám email.
5.6 mi volala nějáká rodina přímo na telefon, já stála na dvorku, kde hlasitě řvaly vlaštovky a slyšela velmi málo a hlavně byla zaskočená, že mi někdo volá na mobil a hned na mě chrlí informace anglicky. To jsou ty rodiny tak nedočkaví? Do 19.6 to není tak daleko, aby nemohli počkat. Tak jsem ze sebe chrlila, že teď nejsem připravená si s němi povídat, že se teď připravuji na graduate a ať se mi ozvou až 19.6. Asi jsem to neřekla správně, protože rodina mi volala ještě 2x. Promiňte, ale teď to není aktuální co bych ráda řešila. Překvapený
7.6 si mě prohlídla Angie Livermore, California - něják často se ozývají z Californie
12.6. Julia San Francisco, California - psala i email. Má holčičku měsíční Zoe Zaujalo mě, že pán je softwerový inženýr v Apple, paní je věděc - psala kde, ale mě to nic neříká. Bohužel když rodina po 2 dnech automaticky padne do past tak já už nemohu vstoupit do jejich profilu a přečíst si ho, nebo vidět fotky. Zatím jsem paní neodepsala protože jsem ještě mimo internet, nechám to do toho 19. Odpoledne.

Mám to v profilu buď si to přečtou nebo ne. Co se má stát ,stane se. To je vše takže mám v past 12 rodin. Tak to je shrnutí a já se jdu ještě učit. Mějte se pěkně Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama