Červenec 2014

Match -mám rodinu

29. července 2014 v 22:14 | Soňa |  Match

MATCH! Mám rodinu :-)

Tak už Vám to sdělím, domluvili jsme se na tom v neděli, ale až dnes mi poslala americká agentura dokumen tk podpisu, jestli s tím souhlasím. Takže odklikávám elektronický podpis a je to už potvrzené.
Ke konci října budu ve městě Pacifica, California u svobodné matky s dvěma holčičkama (3,5 let Carina a novorozeně Emily?.) Paní je češka, ale mluví na děti jen AJ.

Trochu počítám s ulehčením od AJ, ale na druhou stranu chci se snažit mluvit hlavně v AJ.

uhánění od Tifanny

29. července 2014 v 22:04 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Uhánění od Tifanny

Tak včera jsem měla domluveno na 18 hodinu skype s Tifanny, no zapomněla jsem na to úplně. Tif mi pak volala na mobil, tak jsem se jí omluvila, že hned příjdu na skype. Tak jsem přilítla na skype omluvila se, že jsem přiběhla z práce a že se velmi omlouvám pokecaly jsme 7 minut a domluvily se na další skype i s manželem. ( Tady platí, že dokud není potvrzený match s rodinou tak stále hrajem dostupné síly.)

Simona

27. července 2014 v 21:11 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Simona

Další skype se Simonou proběhl dnes v 18:-00 přišla o chvilku později. Skype nám přerušovalo šumění -asi vlivem bouřek v ČR. Volali jsme 50 minut povídali o všem. Byla u toho Carina ze začátku se styděla, ale potom mi i přišla říct Dobrý den i ahoj -česky. Se Simonou jsme se více domlouvali česky. Carina jinak česky neumí. Ukázala mi svého modrého psa - jmenuje se Blue.
Domlouvaly jsme se jak si co představujem, co by nám vyhovovalo. Co budu dělat, když mě Carina nebude poslouchat. Jaký to je u nich. A spoustu věcí.
Bavili jsme se o řidičáku, autě i wifi, telefonu. Cestování co bych chtěla vidět atd. Byl to super pokec. Uvidíme co bude dál. Mě se rozhodně Simona líbí ,-)

16. rodina - Tifanny

27. července 2014 v 20:55 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

16.rodina Tifanny

Zjistila jsem, že mi tu chybí článek. Jsem si jistá, že jsem ho psala, ale asi sem to špatně dala zveřejnit.
16.7. mi psala rodina Tifanny z Croton on Hudson, New York. Jsou z Filipín ten týden se toho událo hodně takže jsem jim ani neodepsala. (zranění - víc nebudu popisovat)

Další rodina

14. července 2014 v 23:20 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

Další rodina

S pořadím 14. je rodina z Oakland, California Powers jen si mě prohlídli - nenapsali.

15. Lynnfield, Massachusetts - Ryan s těmi mě čeká skype za hodinu tak čekám. Paní je z Turecka a má syna (7) a čeká dceru 4.srpna. Vypadají v představení dobře, ale neviděla jsem jejich fotky, neměli je tam. (psali mi email 11.7.) - tak jsme se domluvili na dnes.