16. rodina - Tifanny

27. července 2014 v 20:55 | Soňa |  Matching - vybírání rodin

16.rodina Tifanny

Zjistila jsem, že mi tu chybí článek. Jsem si jistá, že jsem ho psala, ale asi sem to špatně dala zveřejnit.
16.7. mi psala rodina Tifanny z Croton on Hudson, New York. Jsou z Filipín ten týden se toho událo hodně takže jsem jim ani neodepsala. (zranění - víc nebudu popisovat)

17.rodina

18.7. mi psala email Simona z Pacifica, Californie je to single HM s 3,5 letou holčičkou Carina a brzo se narodí další holčička 28.7.
Domluvili jsme si skype na pondělí 21.7 v 20:30 - tak jsem mluvila se Simonou 35 minut a bylo to suprové mluvili jsme Aj i CZ ona mluví trochu česky takže když mi vypadlo slovíčko nebyl problém. Chtěla by abych její dceru naučila něco česky a já na to odpověděla ona mě bude učit anglicky Nevinný Ptala jsem se na její pravidla ty nejsou náročné - nepít moc, nekouřit, společně jíst. Potřebovala by au pair na konci října. Další skype mám na neděli 27.7 v 18:00.
Z této rodinky mám dobrý pocity.

Do toho se ozvala Tifanny rodina přes americkou agentůru, že na ně nereaguju. Ano ignorovala jsem rodinu - nezaujali mě, ani neměli tam fotky. O mě si přečtou všechno i zdravotní kartu a já o nich pak vím něco málo a ani nevím jak vypadají ? No tak jsem pomocí Káji sesmolila email s výmluvou jak mi rodina spadla do spamu a nebylo myšleno na rodinu neodepisovat.
Pak jsem rodině napsala jak jsou zajímavý a domluvila si skype na pondělí 28.7.

Druhý skype se Simonou -pokračování v dalším článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama