24.-30.11.

2. prosince 2014 v 6:25 | Soňa |  2.měsíc
Pondělí bych označila jako bad day - špatný den,nenapsala jsem další test z řidičáku , do toho jsem předtím hlídala v San Mateo v nějákém parku E mezitím co HM byla na pracovním obědě s C. Měla jsem hlad nemohla najít wc a takhle jsem jela dělat řidičák, kde wc bylo zamčené, dveře

mi měla otevřít ochranka,která nebyla k nalezení. Lidí tam bylo moc ...no nic moc v tohle psát test. C zůstala doma, protože je nachcípaná a tak jsem pak měla obě holky a C ukázala jak umí zlobit. Stoupla mi do mojí nové kabelky kde jsem měla foťák - přežil to, do toho svítila E do očí baterkou, olizovala fixu namalovanou vodovkama a další lumpárny...
V úterý měla E první hodinu v gym - cvičilo se na žíněnkách, říkali se říkačky a písničky pak se nafoukla matrace co je u skákacích hradů E byla šikulka a celé to zvládla. Odpoledne se jelo na očkování k doktorovi - mají to zajímavé obrovskou čekárnu, kde je recepce u které se nahlásí jméno, pak se čeká. Na zdi TV s filmem na další zdi obrovská mapa kde jsem mohla najít svojí zem. Dvoje dveře vedly do dalších ordinací, bylo tam více doktorů. V čekárně je napsané žádné jídlo, pití, mobil vypnout. Vedle toho stoleček s dezinfekcí, kapesníkama, ale i rouškama pro děti i dospělé. Tady pokud dítě kýchá má kýchat do rukávu - ne do ruky. Pak si má nasadit roušku. No ordinace jsou velké malé jak naše panelákové koupelny. Je tam lehátko dvě skříňky, obrazovka s klávesnicí, dvě židle a hlavně klimatizace, takže celkem zima na to, že tam máte vysvléct miminko. Představila jsem se doktorovi a odešla do čekárny. Od doktora jsme zajeli pro C do školky a cestou byli v obchodě pro zvířata koupit kočkám konzervy - to je obrovský obchod s regálama pro všechny zvířata. Zverimex u nás proti tomuhle je domeček pro panenky. Po návratu domů jsem se vydala pro další českou au pair a do nákupáku.
Čtvrtek - tady svátek s názvem Thanksgiving -Den díkuvzdání. Přijela babička, děda, strejda se snoubenkou. Dopoledne jsme za nádherně slunečného počasí až moc vedro ozdobili dům vánočníma světýlkama, zatím co krocan se pekl v troubě. Krocan se jedl až ve 3 hodiny.


U stolu každý řekl za co je vděčný. Jídlo mi moc chutnalo. Oslava bez alkoholu, já mám ve smlouvě, že nesmim pít - rodina to dodržuje.
V pátek jsem měla volno - tak jsem vyrazila s Markétou kouknout do centra. Tam bylo lidí - black friday - v některých obchodech slevy tak to nalákalo vylézt z baráku. Já si koupila jedny kalhoty Denim z 40 za 10 dolarů. Pak jsem zašla do cheesecake factory a koupila si kousek dortu za 9 dolarů ( v čr bych za kousek dortu nikdy nedala 189kč. ) Pak jsme chtěly počkat na náměstí na rozsvícení stromku - ale měli tam doprovodný program a mi museli zpět na 7 hodinu -teda Markéta, tak jsem stromek viděla v TV jak ho zaply až v 7.45 a do toho ve zprávách jak se tam lidi bijou - protest za nějákého černocha, kterého policie zabila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama