co se událo

12. ledna 2015 v 19:47 | Soňa |  2.měsíc

bouřka

Byla tu bouřka, o které ve zprávách mluvili jako o nějvětší za x let. Já jsem na kopci, takže nám se tu nic nestalo, ale v okolí padaly stromy, zaplavovalo to garáže, nebyla elektrika. Lidi se na to připravovali- vykupovali batarky, svíčky, a věci co asi budou potřebovat. V noci jsem to dost

znatelně slyšela -opíralo se to do domu hezky, jsem přemýšlela jestli ještě máme střechu Usmívající se. Ráno ve zprávách ukazovali jak jsou zavřené instituce, školky,školy a lidi nemají jezdit do práce. A tak jsme s C pekly cukroví pro Santu.
Pak nevím co se dělo - sem si nedělala poznámky.
V úterý 23.12. jsem psala test z autoškoly a měla jsem to jen s dvěma chybkama- prošla jsem, ale v průběhu testu něco zahlásili a vylidnila se budova, sem si říkala asi končí dřív. No v závěru jsem pochopila, že jim spadl systém takže nemohli nic dělat. Tak jsem si nemohla zamluvit jízdu a to mě zdržuje od toho abych už měla jejich řidičák. Mezinárodní v Californii neuznávají takže jezdim na svůj z ČR zatím.
Vánoce tu byli krásné s prarodiči i bratrem HM a dětmi. C rozbalovala hodně dárků ze všech tu byla radost. Já jsem stihla být po skypu na Vánoce s rodinou i přítelem, tak jsme to zvládli všichni. Slavili jsme vánoce 24 i 25. K jídlu jsme měli nějakou rybu a br. salát a dokonce i rohlíčky, pak puding tady se do něj dávají oříšky i brusinky. Do ponožek Santa naděloval jen dětem.
Po vánocích jsem jela na výlet do San Jose navštívit HM bratra. Bydlel kousek od centra. Tak mám fotku hokejové haly kde hrajou Sharks.(žraloci) a při procházce jsem navštívila zahradu egyptského muzea.Po Vánocích měla starší holka narozeniny a tak byla ve stylu FROZEN, vyrobila jsem nadživotního Olafa a děti do něj házeli míčky, měli muffiny s modrou polevou, stavěli si sněhuláka ze samolepek a měli ještě na zdobení korunky nebo sobí parohy. Party se vydařila bez úhony na životech, zranění nebo zničení majetku Smějící se
V pondělí jsme si s HM dali trénink jak nasazovat sněhové řetězy na audinu. Váleli jsme se pod autem obě dvě do toho starší dítě nám radilo a mladší s mojí kamarádkou se na nás dívaly.
Byl to větrný den a my jsme s Markétou vyrazili na kopec na který koukám skoro pořád když vyjdu z ulice. Byl to vítr, že mi to málem odfouklo a ještě sem si připadala nahá. Hrozně dobrej nápad tam jít NerozhodnýAsi byl můj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama